Právě se nacházíte: Hlavní stránka / ROLETOVÉ SYSTÉMY /

Roletové systémy

Můžete se rozhodnout mezi protlačovanými nebo válcovanými schránkami, vybrat provedení s úkosem nebo zaoblené. S naším velkým sortimentem a širokou škálou barev uspokojíme každé přání.

Předokenní systém od firmy Alukon je stejně tak vhodný pro novostavby jako i pro renovované budovy.
Myšlenka předokenního elementu je jednoduchá a geniální. Roletová schránka není montována nad ale před oknem. Tím nevznikají žádné tepelné mosty. To je optimální stavebně-fyzikální řešení. Dále je docíleno o mnoho lepší ochrany proti hluku v porovnání s překladovou schránkou. Venkovní revizní kryty umožňují následný servis rolety bez poškození stěny nebo tapet.


Rolety z komponentů od firmy Alukon se harmonicky začlení do celkového výrazu fasády. Vzhledem k barevné mnohotvárnosti je možné váš dům vybavit roletami v barvách podle vašich osobních požadavků.

Všechna provedení schránek jsou k dodání v barvách RAL. Kromě toho dodáváme roletové elementy s protlačovanými schránkami v různých odstínech elox.

 

 

Lamely

Zvláště široký program nabízíme v roletových lamelách a to nejen naším sortimentem barev, ale i různými typy pro každou oblast použití - dvoustěnné hliníkové lamely vypěněné pěnou neobsahující látky FCKW a lakované vysokou vrstvou laku.

 
Hliníkové lamely jsou odolné, mají dlouhou životnost a zvyšují zabezpečení proti vloupání. Při zvlášť vysokých nárocích na bezpečnost a stabilitu doporučujeme naše protlačované hliníkové lamely.

Hliníkové roletové lamely firmy Alukon se vyznačují vysokou kvalitou, osvědčenou technikou, optimální tepelnou a zvukovou izolací, stabilitou a zvýšením zabezpečení.

Příslušenství a způsoby ovládání

 
Vyberte si mezi tradičním ovládáním páskem nebo šňůrou, klikou nebo komfortním elektrickým pohonem. Elektromotory mohou být dodány s elektronickým vypínáním a s dálkovým ovládáním.

admin :: webdesign by MYLEE Design (c) 2012