Roletové elementy se sítí proti hmyzu

S kombinovaným roletovým elementem "roleta a síť proti hmyzu" vám nabízí firma Alukon inteligentní a moderní řešení. Tím se chráníte nejen před chladem, deštěm, větrem, teplem, hlukem, zvědavostí a vyloupením, ale také před vtíravým hmyzem.

Mouchy, komáři a vosy nemají co hledat ve vašem domě. Roletový element firmy Alukon sjedná rychle nápravu.

Optimální utěsnění zaručují kartáčkové vložky ve vodících lištách a v ukončovací liště. Těmi se nemilý létající vetřelec nedostane dovnitř.

 

Komfort a bezpečnost

obojí sjednoceno v předokenním roletovém elementu

U obytných místností, kuchyně, ložnice, dětského pokoje, všude tam, kde je nutná ochrana proti hmyzu, můžete použít roletový kombinovaný element.

Vzhledem ke zvláštním vodícím lištám může být roleta a síť proti hmyzu ovládána nejen nezávisle na sobě, ale také současně. Tato dvojí funkce je výhodou, protože při současném použití, vedle ochrany proti vloupání, je možné také využít ochranu proti hmyzu.

Roletový kombinovaný element se sítí proti hmyzu je také použitelný u vícedílných okenních kombinací a balkónových dveří. Maximální šířka je 160 cm.

Síť proti hmyzu je uložena v roletové schránce a může být ovládána dle potřeby buď držátkem lišty nebo šňůrkou se zakončením.

V roletových systémech jsou jednotlivé díly vyráběny z velmi kvalitních materiálů. Ty jsou zárukou provozu bez závad, kvality a dlouhé trvanlivosti.

Roleta může být ovládána bud' páskem, šňůrou, elektrickým nebo klikovým pohonem. Síť proti hmyzu je ovládána rukou.

Naše síť proti hmyzu je z pogumované tkaniny skelných vláken, kterou zvlášť dobře prostupuje světlo a je nejlépe vhodná pro venkovní použití. Kromě toho se tento výrobek skládá z nerezivějících a nehořlavých materiálů. Vzhledem k pérové hřídeli a dvěma úchytům ve spodní části vodících lišt zůstává síť proti hmyzu stále napnuta.

Možnosti ovládání rolety:

 

admin :: webdesign by MYLEE Design (c) 2012