Rolety šetří energii pro moderní stavitele

 
Rolety k omítnutí z komponentů od firmy ALUKON chrání před chladem, teplem, hlukem a zvědavými pohledy a tím uspokojují náročné požadavky uživatele.

Protože se rolety zabudují před okno, tak nevznikají studené mosty jako je tomu u překladových schránek.

Touto zvláštní montáží je zamezeno ztrátám tepla a tím se docílí pozoruhodné úspory v nákladech na topení.

Pro montáž rolety pod omítku musí být vynechán určitý prostor v oblasti překladu.

Schránky zaručují optimální telelnou a zvukovou izolaciPo omítnutí není roletová schránka viditelná. Revizní kryta vodící lišty mohou být dodány barevně sladěné s oknem. Vzhledem k protlačovanému reviznímu dílu schránky mohou být bez obtíží provedeny případné následné opravy. Proto při nich nedochází k zašpinění obytných místností a poškození tapet a obkladů.

Schránky k omítnutí přinesou klid a pohodlí do vašeho domu. Protože je roletový element integrován do vnější části překladu a tím není spojen s vnitřními prostory domu, proto je docíleno jeho vynikajícími stavebně-fyzikálními vlastnostmi optimální tepelné a prvotřídní zvukové izolace.

Roletové elementy pod omítku mohou být také dodány s integrovanou sítí proti hmyzu a to ve velikostech schránky 138, 150, 165 a 180 mm.Roletové elementy pod omítku z komponentů od firmy Alukon mohou být na přání vybaveny hliníkovými nebo plastovými lamelami. U obou druhů lamel je k dispozici široká paleta barev.
Naše válcované dvoustěnné hliníkové lamely vypěněné ekologicky nezávadnou pěnou bez FCKW, zaručují vedle optimální tepelné a zvukové izolace dodatečnou stabilitu a bezpečnost.

admin :: webdesign by MYLEE Design (c) 2012